1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Xiaomi Poco X3 NFC Özellikleri ve Fiyatı İle Herkesi Şaşırtıyor

Xiaomi Poco X3 NFC Özellikleri ve Fiyatı İle Herkesi Şaşırtıyor

Xiaomi Poco X3 NFC Özellikleri ve Fiyatı

Teknoloji devleri arasında yavaş yavaş yerini alan ve fiyatına göre de fazlasıyla kaliteli ürünler ortaya çıkaran Xiaomi adından bahsettirmeye devam ediyor. Teknolojik ürünler her geçen sene fiyat arttırıyor olsa da piyasaya yeni markalar giriyor ve bu fiyatları zaman zaman aşağı indirmeyi başarıyor. Xiaomi de o markalardan biri. Diğer birçok markada da olduğu gibi pahalı ürünler bulunsa da genel anlamıyla ürünlerin kalitesi eş değer farklı markalara nazaran çok daha uygun fiyatlarla tüketiciye ulaşıyor.Xiaomi Poco X3 telefon markası da kalitesine ve eş değer ürünlere nazaran ekonomik fiyatlarıyla piyasada yerini alacak gibi gözüküyor. Gelelim en çok merak edilen konulardan Xiaomi Poco X3 NFC özellikleri ve fiyatı ne olacak?

Xiaomi Poco X3 NFC Özellikleri

Yakın zamanda tanıtımı yapılan Xiaomi Poco X3 fiyat / performans arayışındaki kullanıcılara kendini çok kısa sürede sevdirmeyi başardı. Kısa zamanda büyük başarılar elde edilen Xiaomi, Poco X3 ürününde en yeni işlemcilerden olan Snapdragon 732G‘ye yer verdi. Başlıca özelliklerinden olan 120 Hz ekran ve 64 MP ana kamera telefonu ön plana çıkarmasında yetiyor da artıyor bile. Bu belirtilen özelliklerin haricinde 6,67 inç Full HD+ ekranla kullanıcıların isteklerini verecek gibi gözüküyor. Alternatif orta segment ürünlerinden farklı olarak 5.160 mAh gibi büyük bir bataryaya sahip. Büyük bataryasının haricinde de kullanıcılara 33W gibi hızlı bir şarj desteği sunacakları belirtiliyor. 64 MP ana kamerasının haricinde de 119 derece geniş açıya sahip 13 MP kamera, 2 MP makro sensör ve 2 MP derinlik sensörü telefonda yerini almış durumda.

Xiaomi Poco X3 NFC Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi Poco X3 NFC Fiyatı

Xiaomi Poco X3 NFC telefonlar depolama alanlarına göre farklı fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. 64 GB depolama alanına sahip Poco X3 telefonlar 229 euro (2.022 TL + vergi), 128 GB depolama alanına sahip telefon ise 269 euro (2.375 TL + vergi) fiyat etiketi ile kullanıcılarla buluşacak.

Xiaomi Poco X3 NFC özellikleri ve fiyatı ile mobil kullanıcılarını bir hayli şaşırtıyor. Orta segment telefon arayışında olan kullanıcıların dikkatini çekecek gibi görünen telefon çok yakında birçok kişide görülmeye başlanabilir.

Yorum Yap