1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Turkcell Biz: Turkcell’den Bir Yenilik Daha

Turkcell Biz: Turkcell’den Bir Yenilik Daha

Turkcell Biz

Turkcell, cep telefonu operatörü olarak hizmet veren ilk özel şirket olup, en çok aboneye sahip, yenilikçi ve dünyaya açılmış bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. New York borsasında kote alan ilk Türk şirketi olan Turkcell bir yenilikle daha adından söz ettiriyor. Biz adındaki yeni platform, bireysel faturalı müşterilerinin internet paketlerini kendi içlerinde paylaşabilmelerine ve sınırsız görüşme yapabilmelerine olanak sağlıyor. Üstelik Turkcell Biz’i kullanabilmek tamamen ücretsiz. Yeni ek bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Dolayısıyla bu platform, kullanıcılara çok önemli bazı yenilikler sunuyor. 

Turkcell Biz Nasıl Kullanılır?

Turkcell Biz, en az 2 en fazla 5 kişiden oluşan bir ekip oluşturarak iletişim kurmanızı sağlıyor. Kurduğunuz ekiple sınırsız telefon görüşmesinin yanı sıra internet paketinizden gb paylaşımı da yapabiliyorsunuz. Platform sayesinde, ek dakika ya da ek gb alma yükünden de önemli ölçüde kurtulmuş oluyorsunuz. Turkcell yaptığı açıklamada, bu platformu kullanıcılarından aldığı geri dönüşler neticesinde oluşturduklarını ifade ediyor. Aslında salla kazan kampanyasıyla yoğun hediyeler dağıtan şirket, böyle bir uygulamayla da müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Turkcell Biz

Turkcell Biz’in Avantajları Neler?

Turkcell Biz, sadece internet paketi paylaşımı ya da sınırsız görüşmeyi sağlamamakla birlikte, platformu kullanarak Turkcell’e kazandırılan müşteriler sayesinde kazandıran müşterisine 12 ay boyunca yüzde 10 indirim kazandırıyor. Ayrıca ek gb paketi hediyeleri ve Turkcell indirimli fiber ya da adsl ev interneti paketlerinden faydalandırıyor. Ek olarak 25 yaşından küçük kullanıcılar için aylık 2 gb daha ek internet paketi sunuyor. Turkcell Biz’in avantajlarından bir tanesi de, bu platformu kullanabilmek için ek ödeme ya da tarife yapmaya gerek yok. Yani Turkcell’in bu yeni hizmetinden faydalanmak adına sadece bireysel faturalı bir müşteri olmanız yeterli. Bu sayede en çok iletişim kurduğunuz ya da yardım etmek istediğiniz kişilerle internet paketinizi paylaşabiliyorsunuz. Bunun için de ekstra bir ödeme yapmıyorsunuz.

Turkcell Bu Platformu Nasıl Kurdu?

Turkcell, Biz platformu ilgili yaptığı açıklamada, paylaşım özelliğinin platformun artan müşteri ihtiyacını karşılama amacıyla oluşturulduğuna değiniyor. Kullanıcılardan yoğun geri bildirimler aldığını belirten şirket üst düzey yöneticileri, en çok talep edilen isteğin ise internet paylaşımı olduğunu vurguluyor. Kullanıcıların geri bildirimlerini her zaman önemseyen bir şirket olduklarını ifade eden Turkcell yöneticileri, ihtiyaçları karşılamak için yeni önerilerin olduğunu ve Turkcell kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıracak çözümler üzerinde çalışmaya devam edeceklerini belirtiyorlar. Turkcell Biz’i iki farklı seçenekle kullanabiliyorsunuz. Bunlardan bir tanesi Dijital Operatör isimli Turkcell uygulamasından giriş yaparak, diğeri ise Turkcell’in online işlemler menüsünden. Şimdilik en fazla 5 kişilik bir ekip oluşturabiliyorsunuz. Bu durum ilerleyen zamanlarda değişikilik gösterebilir. Ekibi oluşturduktan sonra da hemen sınırsız konuşma ve internet paketi paylaşma aktif hale geliyor ve özellikleri kullanmaya başlıyorsunuz.

Dijitalleşen dünyada artık çok fazla şey mümkün. Bunlar operatörler tarafından da eskisinden daha fazla sağlanıyor. Yapılan her yenilik, yeni rekabet fırsatları yaratıyor. Şüphesiz bunun da en büyük yararını müşteriler görüyor. Müşteri yararına olan her yeniliği fazlasıyla diğer operatörlerden görmek dileğiyle.

Yorum Yap