1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. Sennheiser CX 400BT True Wireless Satışa Sunuldu

Sennheiser CX 400BT True Wireless Satışa Sunuldu

CX 400BT True Wireless satışa sunuldu

Günümüzün popüler teknolojisi kablosuz kulak içi kulaklık modellerine bir yenisi daha eklendi. Sennheiser CX 400BT True Wireless satışa sunuldu ve sunulduğu ilk andan itibaren de beğenileri toplamaya başladı. Fiyat bakımından dudakları uçuklatacak bir ürün olsa da Sennheiser kullanıcıları diğer ürünlerinin kalitesini biliyorsa bu ürün için de hak ettiği bir fiyat olduğu kanısına varacaklardır. Kendine has birçok özelliği onu ön plana çıkarırken görüntüsünün özgünlüğü de bir diğer pozitif

Sennheiser CX 400BT True Wireless

Sennheiser CX 400BT True Wireless Özellikleri

CX 400BT True Wireless satışa sunuldu

Sennheiser fare, kulaklık ve diğer birçok ürününü yüksek meblağlarla satışa sunduğu bir gerçek fakat herkesin bildiği gibi bu ürünler fiyatlarını hak ettiği bir kalite sağlamaktadır. Sennheiser CX 400BT modeli de bunlardan sadece bir tanesi. Bu model diğer birçok kablosuz kulak içi kulaklıktan farklı olduğu ve özellikleri ile de ön plana çıktığından bahsedebiliriz. Technesil olarak beğendiğimiz ilk özelliği özelleştirilebilir dokunmatik kontroller. Son zamanlarda çıkış yapan kablosuz kulaklıklar dokunmatik olsa da bizlere özelleştirilebilir kontrol özelliğini de sağlamamaktaydı. Sennheiser kulaklık ürününde aynı zamanda kulaktan çıkarıldığı anda kapanma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde de kolay kolay şarjınız tükenmeyecek.

Ürün aynı zamanda batarya ömrü, bası, tizi ve ses karakterleriyle ön plana çıkmakta; kalitesini ortaya koymakta. Kulaklıklar 7 saat batarya ömrü sunuyor olsa da şarj kutusu ile birlikte toplamda 27 saatlik bir pil ömrü bulunmakta. Yani şarj kutusunun bize sunduğu ek 20 saatlik bir batarya ömrü mevcut.

Sennheiser CX 400BT True Wireless Fiyatı

Sennheiser CX 400BT ürünü fiyatı kendi web sitesinde 200 dolar olarak satışa sunuldu. Bu da şuan ki kurla yaklaşık 1490 TL yapmaktadır. Fakat Türkiye fiyatı 1699 Tl olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni satışa sunulan kablosuz kulaklık pre – order yani ön sipariş seçeneği ile kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Kulaklığın tüm özellikleri, görünümü 360 derecelik seçenekle kendi web sitesinde bulunmakta. Ürünü almayı düşünen kullanıcılar Sennheiser’ın web sitesine bakarak çok daha iyi bir şekilde pekiştirebilir.

Sennheiser CX 400BT True Wireless satışa sunuldu haberinin tüm detaylarını sizlere verdik. Bu ürün hakkında çok daha fazla detaylı bilgi istiyorsanız da Sennheiser firmasının kendi web sitesine bu link ile ulaşabilirsiniz.

8.6
Sennheiser CX 400BT True Wireless İnceleme

Bu incelememizde Sennheiser CX 400BT modelinin avantajları, fiyatları ve çok daha fazlasına değineceğiz.

  • Batarya Ömrü 8.2
  • Özelleştirilebilir Dokunmatik Tuşlar 9.3
  • Ürün Fiyatına Dayalı Kalite 8.3
  • Ses Kalitesi 8.7

Yorum Yap