1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Red Dead Redemption 2 Online Rehber

Red Dead Redemption 2 Online Rehber

Red Dead Redemption 2 Online Rehber

Hikayesi ile birlikte sunulmayıp ayriyeten %75 indirimle alabileceğiniz Red Dead Redemption 2 Online, kısa süre içerisinde büyük oyuncu kitlesine hitap edebilmeyi başardı. RDR2 görüntü kalitesinin üst düzey olmasının yanı sıra yapılacak görevlerin, hayal gücünüzle sınırlı kalan daha birçok hareketin de detaylarına kadar düşünülmüş. Yabani bir atı iple yakalayabilir ve evcilleştirebilir, at arabası çalarak satışını yapabilir, hayvan derileri ve etlerinden yeni kazanç kapıları elde edebilirsiniz. Tüm bunların yanında görevlerde sizlere bazı seçenekler sunulmaktadır böylece bir insanı öldürmeye karar verip vermeyeceğiniz size kalıyor. Bu kadar detaylı bir oyuna alışmak ve temellerini oturtmak zor olsa da sizler için Red Dead Redemption 2 Online rehber yazımızı oluşturduk. İşte rehberimizin detayları…

Red Dead Redemption 2 Online Rehber

RDR 2 Online Nasıl Oynanır?

RDR 2 Online oynanışı bir hayli kolay olsa da alışabilmesi biraz zaman almaktadır. Kol üzerinden oynayacaksanız oyunda aim almak birazcık eziyet gelebilir. Fakat farede durum böyle değil. Aim almaya alışmanız için kendinize birazcık zaman verin. Bunun sonucunda öğreneceksiniz ki aim almanız da oyunun temellerini öğrenmekle beraber gelişiyor.

Capslock tuşu bizlerin eagle eye özelliğimizi kullanmamızda etkilidir. Bu yüzden gerçekten güzel hediyelerin yer aldığı treasure chestler, lootlar ya da benzeri eşyaların arayışında bu özelliğinizden faydalanın. Tab tuşuna basabilir ardından sekmeyi değiştirerek at bakımını, yemek yedirme kısmına göz atabilirsiniz.

Atınız çok hızlı yoruluyorsa ve staminası sık sık bitiyorsa at bakımını ahırda 7.5 dolar karşılığında yapabilir, zaman zaman yorgunluğunu alan iğnelerden faydalanabilir ya da havuç gibi verimli yiyecekler verebilirsiniz.

RDR 2 Online Görev Yapma

RDR 2 Online görev yapmak için strangerlardan faydalanabilirsiniz. Yabancılar sizlere belirli görevler verecek ve bunun sonucunda da ödüllerle gelişiminize katkı sunacaktır. Oyunda yer alan her şey genel itibariyle pahalı. Bu yüzden de bol bol görev yapmalısınız. Yeni bir at alabilmek için ahırda 2. slotu açmak, atı sigortalatmak ya da bakımını yapmak, saçının bir teli bile kısacası fazla ücretlerden oluşuyor.

RDR 2 Online FPS Arttırma

RDR 2 Online FPS arttırma ayarları için oyun dışı yapmanız gereken çok da bir şey yok. Bir NVidia kullanıcısıysanız, NVidia Experience ile oyun ayarlarını optimize edebilir ve en yüksek FPS alabileceğiniz noktalara getirebilirsiniz. GTX 1050 eşdeğerinde bir ekran kartınız dahi olsa oyunda 40+ FPS alabilirsiniz. 40 FPS az gibi gözükse de harika bir görüntü kalitesi ve akıcılığı da beraberinde getirdiğini belirtebiliriz.

RDR 2 Avcılık

RDR 2 avcılık yaparken aiminizi hayvana doğrulttuğunuzda kaç yıldızlı bir hayvan olduğunu görebilirsiniz. Oyunda yüzlerce çeşitte hayvan var ve bu hayvanların kendince bir zorluk derecesi bulunuyor. Efsanevi hayvanlar ya da diğerlerini bulabilmek için etrafı gezdiğinizde haritada bu hayvanların yerlerinin işaretlediğini göreceksiniz. Bu yüzden haritada bol bol gezmek sizlere büyük katkı sunacaktır. Aldığınız hayvanların derileri ve etlerini ise kasaplara satabilir ya da kamp alanlarında yapacağınız craftlar için kullanabilirsiniz.

RDR 2 Hızlı Bir Şekilde Para Kazanma

RDR 2 Online üzerinden para kasmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Efsanevi hayvanlara odaklanmalı ya da bu hayvanların arayışından ziyade tüm hayvanların derilerinden sürüm odaklı kazanmalısınız. Sadece derileri de değil, etlerini de alabildiğinizi unutmayın. Hayvanın çeşidine göre deriler 0.75 cent’te 3 dolarda olabilmektedir. Etler derilere göre çok daha ucuzdur. Bunun yanında haritada yer alan strangerlar kolay görevler için sizlere güzel ücretler verebilir. (handsomely :D) Bu görevlerde ödemenin her zaman handsomely bir şekilde gerçekleşeceği yani yüksek meblağlar olacağı belirtilse de heyecanlanmayın. Genel itibariyle başlangıçta 8 dolar ile 16 dolar gibi ücretlerle karşılaşacaksınız.

Red Dead Redemption 2 Online rehber yazımız sizlerin istekleri doğrultusunda düzenlenecek ve güncel tutulacaktır.

Yorum Yap