1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Messenger Uygulamasına Birlikte İzle Özelliği Geliyor

Messenger Uygulamasına Birlikte İzle Özelliği Geliyor

Messenger uygulamasına birlikte izle özelliği geliyor

Sosyal medya uygulamalarının başında gelen ve uzun bir süredir de popülaritesini koruyan Facebook, güncelleme almaya ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Facebook sohbetleri bilindiği gibi uzun bir süre önce Facebook bünyesinden ayrılarak başlı başına bir uygulama haline geldi. Messenger zaman zaman aldığı güncellemeler ile de kullanıcıları kendisine çekmeyi büyük ölçüde başardı da diyebiliriz. WhatsApp’ın peşinden gelen ve anlık mesajlaşma uygulaması olarak sıklıkla tercih edilen Facebook Messenger, son aldığı güncelleme ile çok daha fazla kullanıcıyı bünyesine katacaktır. Bu özelliğin benzerine Netflix’den aşina olabilirsiniz fakat Netflix’in özelliğine nazaran daha geniş kapsamlı bir özellik olmakta. Messenger uygulamasına birlikte izle özelliği geliyor ve bu özellik sayesinde de arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz.

Yeni gelen bu özellik Facebook’ta hali hazırda bulunan özellikten (İzleme Partisi) daha farklı olacağı da söyleniyor. Birlikte izle özelliğinde Facebook İzleme partisinden farklı olarak arkadaşınızla gerçekleştireceğiniz görüntülü konuşma da yer alıyor.

Messenger uygulamasına birlikte izle özelliği geliyor

Facebook Messenger Uygulamasında İstediğin Videoyu Arkadaşlarınla İzle

Eş zamanlı bir şekilde arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz birçok videodan istediğini seçebilir ya da kendi yüklediğiniz bir video ile arkadaşlarınız size eşlik edebilir. Peki, YouTube veya diğer platformlarda ortak videolar izlenebilir mi? Gelen güncelleme de maalesef bu mümkün gözükmüyor. Facebook Watch kısmında yer alan videolar ya da kendi yüklediğiniz videoları eş zamanlı bir şekilde izleme imkânı sunulmakta. Messenger uygulamasına birlikte izle özelliği geliyor yazımız ile ilgili tüm detaylar bunlardan oluşuyor, diğer yazımızda görüşmek dileğiyle…

Yorum Yap