1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. LoL 10.20 Yama Notları, Yeni Kostümler, Bufflar ve Nerfler

LoL 10.20 Yama Notları, Yeni Kostümler, Bufflar ve Nerfler

LoL 10.20 Yama Notları

15 Eylül tarihinde gelen 19.19 yama notlarının hemen ardından bir diğer yama notları hakkında bazı bilgiler kesinlik kazanmaya başladı. LoL 10.20 yama notları, yeni kostümler, LoL kahramanlarına gelen buff ve nerfler hakkında işte o bilgiler…

LoL 10.20 yaması ile Aurelion Sol, Brand, Lee Sin, Ashe ve Sett Dragon kostümü ile oyuncuların karşısında yerini alacak. Bu kostümler; Fae Dragon Ashe, Obsidian Dragon Sett + Prestij, Storm Dragon Lee Sin, Eternal Dragon Brand ve Storm Dragon Aurelion Sol şeklindedir.

LoL 10.19 Yama Notları Özeti

LoL 10.19 yama notlarında Ahri, Aphelios, İrelia, İvern, Vayne, Udyr, Sylas ve Sivir kahramanlarının güçlendiğini görmektesiniz. Akali, Senna, Twisted Fate, Lucian, Azir ve Caitlyn ise zayıflayan kahramanlar arasında yer alıyor.

LoL 10.19 Yaması ile Gelen Kostümler

Çöl gülü Samira, Zihin harekatçısı Viktor, Zihin harekatçısı Samira, True Damage Yasuo Prestij serisi, Zihin harekatçısı Pyke, Zihin harekatçısı Kayle ve son olarak şampiyonlar şampiyonu LeBlanc yeni kostümlerle oyunculara sunuldu. LoL 10.19 yaması hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanuz Riot’un yama notları sayfasına göz atabilirsiniz.

LoL 10.19 Yama Notları

LoL 10.20 Yaması Ne Zaman Çıkacak?

15 Eylül’de çıkan 10.19 yamasının ardından yaklaşık 15 gün sonra yani 30 Eylül tarihinde yayınlanması bekleniyor. Kesinlik kazandığı taktirde de gelen yeni bilgiler technesil’de olacak.

LoL 10.20 yama notları, yeni kostümler ile ilgili şimdilik bilinen bilgiler bunlardan ibaret. Yama çıkmaya yakın çok daha detaylı bilgileri sizlere sunmuş olacağız.

Yorum Yap