1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Instagram Hesabı Gizli Profili Görme Uygulaması: Postegro

Instagram Hesabı Gizli Profili Görme Uygulaması: Postegro

Instagram hesabı gizli profili görme uygulaması

Merak, günümüzde her insanın sahip olduğu bir duygu. Özellikle sosyal medya araçları ciddi yoğunlukta kullanılmaya başlanınca herkesin merakını gidermek için kullandığı bir mecra haline geldi. Önceleri, ünlülerin yaşadıkları merak edilirken ünlüler özel hayatlarını artık sosyal medyayla paylaşıyor. Ayrıca insanların önemli bir kısmı özel hayatını sosyal medya ile duyurabiliyor. Kendi arkadaş ortamı içinde kalıp az takipçili hesaplar da fazlasıyla mevcut. Ancak merak dediğimiz kavram her ortamda kendini gösteriyor. Hatta ‘’stalk’’ adı altında insanlar merak ettikleri kişilerin özel yaşantısından bir şeyler çıkarmaya çalışıyor. Postegro ise Instagram hesabı gizli profili görme uygulaması olarak da merakları gidermede yardımcı oluyor.

Postegro Nedir? Güvenilir Mi?

Yeni keşfedilen Postegro Instagram hesabı gizli profili görme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların profillerine girmenize ve bu profilleri görüntülemenize olanak tanıyor. Ancak baştan belirtmek gerekiyor ki uygulama yüzde yüz güvenli değil. Ayrıca Instagram hesabınızda bir tehlike oluşturma anlamında net bir kesinlik yok. Tamamen sizin kullanımınıza kalmış bu uygulamanın Instagram’ın politikalarına karşı bir uygulama olduğunu belirtmekte fayda var. Dolayısıyla uygulamayı kullanmak ya da kullanmamak tamamen kişi sorumluluğuna ait. Bugüne kadar merak ettiğiniz ve bilgi sahibi olmak istediğiniz kişilerin Instagram profillerine girmek isteyip hesaplarının gizli olduğunu görmüş olabilirsiniz. Yeni geliştirilen bu uygulama size gizli profilleri gösterme fırsatı sunuyor. Postegro isimli bu uygulamayı ister telefonunuza indirebilir isterseniz internet tarayıcınızda açarak kullanabilirsiniz.

Instagram hesabı gizli profili görme uygulaması

Postegro Nasıl Kullanılır?

Postegro’yu, internet sitesine giderek APK dosyası olarak indirerek telefonunuza yükleyebiliyorsunuz. Ancak üçüncü parti uygulamalara dair güven sorunu yaşıyorsanız, uygulamanın tarayıcı versiyonu işinizi görecektir. Yine de uygulamanın sizin hangi bilgileri edindiğinize dair net bir açıklama maalesef yok. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, Instagram hesabınıza giriş yapılması istenecektir. Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra arama kısmına profili normalde gizli olan kişileri aratabiliyorsunuz. Burada da uyarmamız gereken bir konu var. Kendi Instagram hesabınızdan giriş yapmamanız sizin adınıza faydalı olacaktır. Karşınıza çıkan sonuçlar, istediğiniz kullanıcıların hesabı olacaktır. Yalnız daha önce de belirttiğimiz gibi uygulama her profilin gösterilme garantisini vermiyor. Bazı kilitli profiller başarılı bir şekilde açılıyor. Ancak bazı profillerde de hatayla karşılaşılabiliyor. Dolayısıyla bu bilgiyle bu işlemleri yapmanızda fayda var. Bununla birlikte uygulama muhtemelen yakın bir zamanda müdahale de görebilir.

Sosyal medyada doğru ya da yanlış olarak niteleyebileceğimiz her uygulama, aslında belli bir ihtiyaç üzerine hazırlanmış durumda. Bilgisini verdiğimiz Postegro uygulaması da bu şekilde.

Yorum Yap