Yıllardan 2020, Eylül ayı ile birlikte kurulumumuzun temelleri atıldı. Technesil olarak teknoloji ile yetişen bir nesil olduğunun bilinci ile en iyi haberleri, güncelliği sizlere getirmeye söz verdik. Güncelliğin yanı sıra gerçek, doğru ve en akıcı şekilde bünyemizde barındırdığımız içeriklerin sahibi profesyonel yazarlarla projemize giriş yapıyoruz. Technesil küçük bir grup ile kurulmuş, günden güne büyüyen teknoloji hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz kaliteli bir adres olmak için çaba gösteren web sitesidir. Teknoloji, internet ve donanım sektörün de adımızın çok daha fazla duyulması için yaptığımız çalışmalara özen gösteriyor, bu çalışmaların sayısını da dur durak bilmeden arttırıyoruz.

Neler Yapacağız?

Teknoloji, donanım, oyun, internet ve çok daha fazlasını kapsayan geniş konu yelpazemizle sizlere en doğru bilgiyi en kısa zamanda ulaştırmayı amaç edindik. Peki technesil olarak bizler neler yapacağız?

technesil

Her geçen gün artan ziyaretçilerimiz ve üyelerimize çok daha fazla ayrıcalık tanımak için kendimizi geliştiriyor, kadromuza da profesyonel isimler eklemeye devam ediyoruz. Bu gelişim sürecinde bizlerle olmak hatta gelişim sürecimize doğrudan etkide bulunmak gibi önemli adımlarla bizlere yardım etmekte olduğunuzdan sunduklarımızı da her geçen gün çeşitlendirebiliyor, istenilenleri en iyi şekilde verebiliyoruz. Onlarca farklı kategoride profesyonel bilgiyi en doğru kaynaklardan edinmekte, bu kaynaklar sayesinde de en hızlı şekilde sizlere bilgileri sunabilmekteyiz. Reklam amacı gütmeksizin yapılan tüm paylaşımlarımız sizlerin tercihlerinde, düşüncelerinde fark yaratacağını biliyor, bunun bilincinde olaraktan gelişim sürecimizde de dikkatli adımlar atmaya devam ediyoruz. İlk adımlarımızın büyük önem arz ettiği ve rekabetin de bol olduğu teknoloji sektöründe bilgileri en iyi şekilde aktaran ve doğruluğuna önem veren sitelerden olmak için özen göstermekteyiz.