1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Dying Light Nasıl Multiplayer Oynanır? Dying Light İş Birliği Modu

Dying Light Nasıl Multiplayer Oynanır? Dying Light İş Birliği Modu

Dying Light Nasıl Multiplayer Oynanır?

Steam kış indirimlerinin bitmesine 2 gün kalmış ve cüzdanlar hızlı bir şekilde boşalmış durumda. Yine de markette dikkatleri üstüne çekmeyi başaran, çok fazla satış yapmış oyun aynı zamanda arkadaşlarınızla eğlenceli bir hale gelebilecek CO-OP imkânı sunuyor. 26 Ocak 2015 yılında çıkmış bu oyun için hala günümüzdeki birçok oyuna taş çıkardığını ve gerek görüntü kalitesi gerek yeni gelen etkinlikleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. Peki, halihazırda eğlenceli olan fakat arkadaşlarınızla çok daha güzel bir hale gelecek oyun Dying Light nasıl multiplayer oynanır?

Dying Light Multiplayer Oynama

Kütüphanenizde yer alan oyuna başladığınızda arkadaşlarınızla oynayamadığınızı fark edebilirsiniz. Çünkü oyunun hikaye aşamasına girmeli ve belirli bir noktaya kadar gelmelisiniz. Dying Light’ın ilk görevini arkadaşlarınızla beraber yapabilecek olsanız da oyunun hikayesini izlemeniz ve oyunun size iş birliği modunun açık olduğu bilgisini verene kadar devam etmeniz gerekmektedir. İş birliği modunun açılması ile birlikte ESC’ye basarak oyunu durdurabilir ve iş birliği kısmından sağ altta online bir şekilde arkadaşlarınız listelenecektir. Listelenmiş arkadaşlarınızı davet ederek ya da onların haritalarına giderek görevlerinizi beraber yapmaya koyulabilirsiniz.

Dying Light birçok oyuncu tarafından sevilen ve serisinin devamının da heyecanla beklendiği oyunların başında gelmektedir. Durum böyle olunca Techland firmasına da büyük bir yük düşüyor. Geçtiğimiz günlerde Dying Light 2’nin çıkış yapacağı ve sistem gereksinimleri duyurulmuştu. Hatta oyunun 2020 yılında çıkabileceği de konuşulanlar arasındaydı. Pandemi dönemi birçok oyunun çıkış tarihini ertelettiği gibi Dying Light’ta da gecikmelere sebep olduğu kaçınılmaz bir gerçek gibi duruyor. Ayrıca Dying Light 2’nin de Steam’de yer alması heyecan uyandıran ve biran önce oyunun çıkış yapacağı hissini oyuncularda uyandırıyor. Belirli bir çıkış tarihi ne Steam’de ne de farklı platformlarda bulunmasa da büyük oranda 2021 yılında çıkış yapabileceği düşünülüyor. Yani devam oyununu beklememiz için çok az daha sabretmemiz yetecek.

Dying Light Nasıl Multiplayer Oynanır?

Dying Light 2 oyununu Steam üzerinden incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunun görüntü kalitesi ve geniş haritası hakkında bilgi sahibi olmak için sizlere halihazırda bir yazı hazırlıyoruz. Fakat oyun severleri için şimdiden bir video paylaşmak istedik. Dying Light 2 4K oyun keyfi ile karşınızda, iyi seyirler.

Yorum Yap