1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Crysis Remastered İçin Yeni Ekran Görüntüsü Yayınlandı
Trendlerdeki Yazı

Crysis Remastered İçin Yeni Ekran Görüntüsü Yayınlandı

490e76308db8c71d57837e0d00ae6862aa3619e0

Crytek, Crysis Remastered için yeni bir ekran görüntüsü yayınladı. 4K çözünürlüğe sahip bu ekran görüntüsü oyunun bizlere nasıl bir görsellik sunacağını gayet iyi gösteriyor. Crysis serisi, grafik kalitesi bakımından zamanına göre gerçekten iyi iş çıkarıyor. Önceki oyunlarında da gayet iyi bir grafik kalitesi sunan Crytek firması, Crysis Remastered’da işi iyice ilerletmiş.

Açıklanan sistem gereksinimlerine göre oyunun “orta seviye” bir bilgisayarda da çalıştırılabileceği söylenmişti. Ancak yayınlanan ekran görüntüsüne göre yüksek kaliteli grafiklerde oynamak istiyorsanız gerçekten sağlam bir sisteminiz olmalı.

Crysis Remastered İçin Yeni Ekran Görüntüsü

Görüldüğü gibi oyunun grafikleri gerçekten harika. Yeni bir oyun yerine remastered çıkarılması oyuncuları çok tatmin etmese de Crysis Remastered grafik kalitesi bakımından oyuncuları tatmin edecek gibi duruyor. Tabii yüksek kaliteli grafik ayarlarından herkesin yararlanamayacak olması üzücü bir durum. Bu da yalnızca grafik iyileştirmeleri yapılan, hikayesi değiştirilmemiş bir oyun için kötü satış rakamları anlamına gelebilir.

Geliştiriciler, Crysis Remastered’la yeni bir grafik modu da çıkartacak. “Can it run Crysis” olarak adlandırılan bu mod donanımdan alınabilecek en yüksek verimi almak için tasarlanmış. Bu sayede Crysis Remastered’ı oynayabileceğiniz en yüksek ayarlarda oynayabileceksiniz.

Oyuncular için sevilen seri oyunu beklendiği hızlarda çıkmasa da ileriki zamanlarda ekip büyütmeye, daha sık oyun çıkararak kaliteli, hikaye odaklı oyunlarla da karşılaşma umudu içerisine girilmektedir. Şimdilik Crysis için yeniden düzenlenen, görüntü kalitesinde yükseltmeye gidilmiş oyunla sınırlı kalacağız. İlerleyen zamanlarda ise farklı oyunlarla karşılaşır mıyız? Göreceğiz.

Şimdiden hepinize iyi oyunlar.

Yorum Yap