1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Apple Event 2020 Lansmanı Nerede ve Nasıl İzlenir?

Apple Event 2020 Lansmanı Nerede ve Nasıl İzlenir?

Apple Event 2020

Bugün saat 20:00’de gerçekleştirilecek Apple Event 2020 lansmanında Apple yeni ürünlerini kullanıcılara sunuyor. Gerçekleştirilen lansmanda ise heyecanla beklenen İPhone 12 yer almamakta. İPhone 12’nin lansmanda yer almaması Apple kullanıcılarını üzse de dikkatleri üstüne çeken, uygun fiyatlı Apple Watch 6, Apple Watch SE, iPad Air 4 ve Apple AirTag lansmanda kendini gösterecek. İPhone 12 bekleyenleri ise bu ay gerçekleşecek tanıtımı ile detaylı bilgiye kolayca ulaşabilecek. 800 dolar çıkış fiyatı olan telefonun Türkiye fiyatı vergi dahilinde 8.000TL civarlarında olabilir.

Apple Store’da fiyat analizi yapmak isteyen ya da ürünlere göz atmak isteyenler ise “Hemen döneceğiz” ekranı ile karşı karşıya. Bunun sebebini ise açıklayan şirket, “Genel itibariyle etkinliklerin olduğu zamanlarda site kapanır ve mağazaya yeni ürünler herhangi bir sıkıntı yaşanmadan listelemeye hazır hale getirilir.” cevabı verildi.

Etkinlik çoğunlukla Apple Watch Series 6 ve yeni iPad Air’e odaklanması bekleniyor. Tanıtımı yapılacak 2 ürün ile ilgili verilecek bilgiler sayesinde soru işaretleri ortadan kalkacak ve bilgiye doyacağız gibi gözüküyor. Merakların giderildiği, heyecanın üst noktalara ulaştığı lansmanda bizleri neler bekliyor çok kısa bir süre içerisinde izleyeceğiz.

Apple Event 2020

Apple Event Nasıl İzlenir?

Apple Event 2020, Türkiye saati ile tam 20:00’de YouTube üzerinden kullanıcılara aktarılacak. Canlı bir şekilde Apple lansmanı hakkında tüm detayları öğrenebileceğiniz video sayesinde yeni ürünlerin incelemelerini yapabileceksiniz. Fiyatların, ürün özelliklerinin açıklık kazandığı videoya sitemizde yer verdik. Aşağıda yer alan video ile lansmanı canlı bir şekilde takip edebilir, Apple ürünleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Lansmanı izleyemeyecek ya da tüm detaylara tek bir noktadan ulaşmak isteyecek teknoloji severler de lansman sonrası en kısa sürede sitemizde bilgilere ulaşabilecek. Apple Event’ta tanıtımı yapılan ürünlerin özellikleri ve fiyatları Technesil’de.

Yorum Yap